Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka bërë një paralajmërim me anë të një postimi në “Instastory”.

 

Reperi ka postuar një foto, teksa shfaqet duke ecur në rrugë dhe duke dëgjuar muzikë. Krahas postimit, ai ka zbuluar se muajin e ardhshëm do të ketë shumë “bomba” prej tij.

 

“Duke medituar sepse muajin e ardhshëm do të ketë shumë bomba”, shkroi reperi.

 

Nuk dihet saktësisht se për çfarë bëhet fjalë, por pritet që të ketë projekte të reja muzikore ose bashkëpunime të papritura.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *