Debati mes Diteas dhe Valerit ka agravuar.

Fermerja është revoltuar ndaj Baby G dhe Valerit, pasi kjo e fundit u shpreh se punon më shumë se të tjerët dhe po bëhet padrejtësi.

Lexo edhe :

Related Posts

Nga ana e tij, Valeri është shprehur se të gjithë kanë bërë punët e tyre dhe i kanë përfunduar me sukses, ku shtoi se nuk ka nevojë për debate të tilla.

Pjesë nga biseda:

Ditea: O njeri, gjithë ditët e tjera ne kemi mbaruar punët e fermës dhe jemi kthyer dhe gongu ka rënë pas një ore.

Valeri: Po pra, por s’na e kanë dhënë si detyrë.

Ditea: Kemi qenë 8 veta sot.

Valeri: Çiljeta tha se i keni thënë vetë pusho.

Renisi: Po.

Baby G: Ju problemin e keni tek Baby G.

Ditea: Nuk është problem vetëm tek ty, nuk bëhet vetëm një punë por bëhen të gjitha.

Baby G: Po dhe unë i kam bërë.

Ditea: Unë kam bërë mjelien e dhive, kam bërë pastrimin, kam bërë heqjen e bajgave të kalit.

Baby G: Edhe unë i kam bërë. Ju problemin e keni tek unë për çdo gjë. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *