Fotot e Diola Dostit nga pushimet luksoze në Bali po bëjnë xhiron e rrjetit. Në krahët e biznesmenit nga Kosova, Erolld Belegu nutricionistja shfaqet mjaft e lumtur dhe e plotësuar.

Ndërkohë që Diola ka gjetur mundësinë për tu arratisur për disa ditë dhe për tu relaksuar, tre vajzat e saj po qëndrojnë me babain.

Lexo edhe :

Related Posts

Ky i fundit, ish-bashkëshorti i Diola Dostit, Dardan Baftiu, ka ndarë një InstaStory me tre vajzat e tyre ku shkruan se ka gjithë botën.

Gjinekologu Dardan Baftiu ka marrë pjesë në lindjen e tre vajzave të tyre dhe jo rrallëherë ka qenë pjesë e mediave për raportin me nutricionisten./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *