Digjet mjeti i një biznesmeni te njohur në Lezhe.

Sipas policise, makina tip BENZ e Ndue Pjetrushit është konstatuar e djegur në Ishull Shëngjin.

Nuk ka të dhëna nëse kemi të bejme me nje zjarrvenie te qellimshme apo jo, ne mjetin e biznesmenit te hidrokarbureve.

Lezhë

Rreth orës 04:00, në Ishull Shëngjin, është konstatuar duke u djegur mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit N. P. 56 vjeç, banues në Lezhë.

Mjeti ka qenë i parkuar në anë rruge dhe për pasojë është djegur plotësisht.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe përcaktimin e shkakut te djegies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *