Një 52-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Gjirokastrës, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij të mitur dhe bashkëjetueses.

 

Uniformat blu kanë arrestuar A. D., 52 vjeç, i cili gjithashtu ka thyer urdhrin e mbrojtjes.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.