Policia e Durrësit ka arrestuar një 21-vjeçar për dhunë në familje.

 

Në pranga përfundoi i riu me iniciale S.K., pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij, në banesë.

 

Po ashtu, efektivët kanë arrestuar sot edhe një 28-vjeçar nga Tirana. Suke drejtuar mjetin tip “Audi”, ka aksidentuar një 55-vjeçar, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *