Dalin detaje të reja nga ngjarja e rëndë që shkaktoi panik afër poliklinikës së Shkodrës rreth orës 22:15.

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në afersi të  qendrës së qytetit të Shkodrës.

Informacione pranë vendit të ngjarjes bejme me dije se pas nje sherri mes te rinjve jane perdorur armet e zjarrit por ende nuk raportohet per te plagosur.

Policia është vene ne kerkim te autoreve dhe deri tani ka mundur qe te shoqeroje vetëm një person.

Ngjarja ka ndodhur ne nje kohe qe ka patur shume levizje qytetaresh cka ka vene ne panik kalimtaret e rastit pasi kanë degjuar rreth 6 te shtëna me armë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *