Partia Socialiste ka depozituar në Kuvend 37 firma deputetësh për të mbështetur kandidaturën e Bajram Begajt për president.

 

Begaj ka marrë të parën firmën e kryeministrit Edi Rama, i ndjekur nga kreu i Grupit të PS-së, Taulant Balla, kryeparlamentarja, Lindita Nikolla dhe Arben Ahmetajt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *