Publikohet formacioni zyrtar me të cilin Shqipëria do të luajë mbrëmjën e sotme kundër San Marinos në “Elbasan Arena”.

Edi Reja i ka dhënë minuta Strakoshës në portë në vend të Berishës.

Në mbrojtje, Mihaj, Gjimshiti, Kumbulla ndërsa të shtyre më para nga krahët janë Hysaj dhe Trashi.

Në mesfushë Bare, Laci dhe Bajrami, në mbështetje të sulmuesve Uzunu dhe Manaj.

Kuqezinjte nuk kanë rrugë tjetër vec fitores në këtë duel për të shpresuar deri në fund tek vendi I dytë në grupin I që të con  në play-off-in e kupës së Botës.

Po ashtu duhet te shpresojme qe Polonia ne duelin tjeter te grupin nuk arrin te fitoje ndaj Anglise!

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *