Gloria dhe Dijonisi kanë shpërthyer me tone të ashpra me njëri-tjetrin, shkak është bërë heqja dorë nga sfida.

Të dy fermerët kanë treguar anën e tyre të situatës. Gjatë spektaklit, gloria shprehet se është ndjerë e ofenduar nga Dijonisi.

Lexo edhe :

Related Posts

Pjesë nga biseda:

Gloria: Unë dhe Dijonisi kalojmë goxha kohë në shtëpi, bëjmë gallata, por kemi një të përbashkët jemi shumë impulsive dhe kjo gjëja na penalizon. E dija që në fillim që ne së bashku do ishim penalizues. Dijonisi tha se më provokoi për të parë sa do i përballoja unë sfidat. E kishte kunjë të një dite më para. Ai i di shumë mirë që i marrë seriozisht sfidat. Unë u ndjeva e ofenduar. U mërzita kur ishte sfida me litar, pasi më tha dua të shkoi tualet. Ok i thashë pot ë pres jashtë, jo eja brenda po bënte shaka. U mërzita se nuk është etike. Pastaj donte gjumë. E prishim lojën fare nëse do të flesh dhe kështu përfundoi

Dijonisi: Rregiullat e lojës ishin këto, shoqëroni njëri-tjetrin në nevojat personale. Unë se mora me zor erdhi me këmbët e saja. I thashë un dua të fle gjumë, jo tha se po vajta të fle gjumë tërhiqem nga loja. Unë isha duke e testuar

Gloria: Po provokote nervat e mija. Në sfida nuk bëhemi dot me njëri-tjetrin se ti do të vish nga pas

Dijonisi: Si të vija në tualet unë? A je në terezi?

Gloria: Ishte litar i gjatë. Dijonis është turp që po e zgjat. E ke gabim, është ofenduese. Duhet të kesh respekt se jam femër e para punës. Nuk më plas as për klipet as për lojën. Boll. Vjen një pikë që nuk ecën më. Se kur bëj shaka, ai i merr seriozisht

Dijonisi: Ti nuk di të bësh shaka. Viktimizohu

Gloria: Është shumë e shpifur

Dijonisi: Lëri këto intriga, bespreme

Gloria: Dijonis mbaj gojën. Me këtë fjalor drejtohu kujt je mësuar ti. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *