Policia e Vlorës po zhvillon aksione të befasishme për të kapur personat e shpallur në kërkim, ata që mbajnë armë pa leje dhe lëndë narkotike.

 

Gjatë një operacioni “blic” në një lokal në Vlorë, efektivët arrestuan një 41-vjeçar.

 

Shtetasi Edison Begaj u kap në zonën e “Ujit të Ftohtë” me pistoletë dhe krehër me pesë fishekë, pa leje.

 

Atij iu bë një atentat pak ditë më parë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *