Një banesë në zonën e Yzberishtit në Tiranë është përfshirë nga flakët.

 

Dyshimet e para janë që flakët të jenë shkaktuar nga një bombul gazi.

 

Paraprakisht mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale dhe pa lëndime në njerëz.

 

Forcat e zjarrëfikëses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *