Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në Durrës.

Një 51-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, në lagjen nr.14 të qytetit bregdetar. Për pasojë, ka ndërruar jetë.

Viktima identifikohet me iniciale I.J.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *