Çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar, Xhensila Myrtezai dhe Besard Kallaku janë bërë për herë të parë prindër të një vajze të shëndetshme.

 

Prindërit e rinj kanë zgjedhur një emër shumë të veçantë për bijën e tyre. Emri i të voglës së familjes Kallaku, eshte ‘Ajka’, një emër tipik shqiptar dhe me një domethënie të veçantë, ndërkohë që mbesa e Besit, quhet Amla.

 

Mësohet se Xhensila e ka sjellë në jetë vajzën me lindje çezariane dhe kjo ka ndodhur rreth orës 11.50 të ditës së sotme në një nga spitalet private në Tiranë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *