Ndalesa e radhës e liderit historik të Partisë Demokratike është Kukësi.

Ishte vetë Berisha që lajmëroi vendin e radhës ku do të zhvillohet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Takimi me demokratet e Kukësit do të mbahet të martën, 12 tetor në orën 17:30 në pallatin e Kulturës.

“Vetëm të bashkuar fitojmë”, shkruan mes të tjerash në facebook Sali Berisha.

 

Diten e marte me daten 12 tetor ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *