Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Belgjikës dhe Sllovakisë, e vlefshme për grupin E të Euro 2024.

Belgjika ka rreshtuar yjet e saj, duke filluar nga Carrasco, Be Bruyne dhe Lukaku.

Lexo edhe :

Related Posts

Nga ana tjetër Sllovakia ka në formacionin fillestar Skriniar dhe Duda.

Ndërkohë, në ndeshjen tjetër të grupit Rumania fitoi 3-0 ndaj Ukrainës, duke marrë vendin e parë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *