Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla për festat e Pavarësisë dhe çlirimit ka vizituar Çlirimtarët e Kosovës në Hagë.

 

 

Përmes një videoje të shpërndarë në rrjetin social facebook Balla i shoqëruar nga deputeti i PS-së Arben Pëllumbi shfaqen duke u futur në Hagë për të takuar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-drejtuesit e tjerë të UÇK-së, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi.

 

 

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Hagë📍Për festat e Pavarësisë dhe Çlirimit të Shqipërisë tek ÇLIRIMTARËT E KOSOVËS👐🏼🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *