Një automjet është gjetur totalisht i shkrumbuar gjatë orëve të natës në zonën e Darëzezës në Fier.

 

Dyshohet se makina është përdorur ng autori i dyshuar i atentatit në Vlorë pak ditë më parë ndaj Indrit Sadedini, i cili mbeti i plagosur rëndë.

 

Veprimet janë duke u kryer nga policia e Fierit dhe ajo e Vlorës në bashkëpunim me njëra-tjetrën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *