Subscribe

Një operacion i policisë i koduar “Kurtes”, ka çuar në asgjësimin e 1750 bimëve narkotike kanabis si dhe prangosjen e dy personave në fshatin Nivicë të Tepelenës.

 

Keto janë pamjet nga momenti i ndërhyrjes në vendin e quajtur “Gropa e Batës”. Në pranga ka rënë 22-vjeçari Demo Zana dhe Agim Zana, 42 vjeç, gjithashtu banues në Nivicë.

 

Sipas policisë, kontrollet do të vijojnë edhe në zonën për rreth, pasi dyshohet se mund të ketë lëndë narkotike të depozituar nga viti i kaluar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.