Një mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar nga policia në Përmet, dhe janë arrestuar dy persona të dyshuar si kultivues të drogës.

 

Sipas policisë bimët narkotike janë gjetur në zonën e Frashërit, ndërsa aksioni vijon ende.

 

Kanabisi është evidentuar mesditen e së martës ndërkohë vijon puna e policisë për asgjësimin e lëndës narkotike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *