Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi dyshohet se ka vjedhur mjete pune në banesën e shtetasit G.K.

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë, ku sipas policisë pas kontrollit të ushtruar në banesën e këtij shtetasi është gjetur dhe sekuestruar disa orendi/sende të tjera, të cilat dyshohet se N.Xh, i ka vjedhur në  Qendrën Shëndetësore të këtij fshati, në janar të 2018.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *