Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Burrelit, pasi dyshohet si autori i vjedhjes në tregun frigoriferik në qytetin e Burrelit.

 

Sipas policisë shtetasi me iniciale A.D, 44 vjeç, dyshohet se është autori i vjedhjes së disa dyerve dhe paisjeve hidrosanitare e elektrike të tregut frigoriferik në qytetin e  Burrelit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *