Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar këtë të martë në Malësin e Madhe.

 

Vizita e Lleshajt në Malësin e Madhe ka ardhur pas videos së publikuar në disa portale ku një efektiv policie shfaqej duke kryer veprime të turpshme dhe u akuzua se ngacmonte një minorene.

 

Ministri Lleshaj gjatë kësaj vizite do të zhvillojë takime me strukturat drejtuese të policisë lokale dhe ato të bashkisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *