Blogerja e njohur Armina Mevlani, që është edhe partnere e Shkëlzen Berishës, ka rrëfyer marrëdhëniet me ish-kryeministrin Sali Berisha.

 

Ajo është ngacmuar nga ndjekësit në “Instagram” dhe Armina nuk ka ngurruar të përgjigjet.

 

“Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh?”, e pyet një qytetar.

 

“I kemi shumë të mira. Takohemi shumë shpesh dhe e vlerësoj shumë për kulturën dhe dijen e tij”, përgjigjet Armina Mevlani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *