Kryeministri Edi Rama ka thirrur ditën e nesërme një mbledhje ku pritet të bëhet një analizë e punës së Partisë Socialiste dhe qeverisë.

Mbledhja do të mbahet në orën 17:00 në selinë rozë.

Kujtojmë që më herët Rama ka mbledhur edhe drejtuesit e qarqeve në seli. Muajin e kaluar PS vendosi objektivat për anëtarësimet e reja në parti. Vetë Rama tha se PS ka objektiv të arrijë 50 mijë anëtarësime të reja. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *