Gent Larushku, i cili pasditen e sotme kallëzoi në polici se një person e kishte qëlluar me armë dhe ishte larguar, rezulton se e ka sajuar ngjarjen. Vizion Plus mëson se ngjarja nuk është e vërtetë dhe nuk ka pasur të shtëna.

Larushku denoncoi në polici se rreth orës 16:35, në fshatin Grude e Re, një shtetas ende i paidentifikuar, e kishte qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të bagazhit të automjetit dhe më pas ishte larguar me biçikletë.

Lexo edhe :

Related Posts

“Kam qenë në automjet afër banesës kur një person që nuk arrita ta shoh nga errësira më qëlloi. Kam shpëtuar fatmirësisht ndërsa ai u largua me shpejtësi. Unë nuk kam konflikte me njeri dhe nuk di arsyen”, mësohet të ketë thënë Larkushku para oficerëve të policisë./vizionplus.tv 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *