Arrestohet drejtuesi i mjetit që aksidentoi për vdekje një 71-vjeçar ditën e hënë në Lezhë.

 

Në pranga përfundoi 26-vjeçari me iniciale M.D., i cili përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja.

 

Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *