Subscribe

Një aksident është shënuar këtë të diel në aksin Levan-Tepelenë, ku mbeti i plagosur një person.

 

Mësohet se në makinën tip “Honday”, udhëtonte një familje emigrantësh që vinte nga Greqia për të kaluar pushimet në Shqipëri.

 

Nga aksidenti, u lëndua drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale M.H., ndërkohë që gruaja dhe dy fëmijët ndodhet në gjendje të mirë.

 

Pasi ka dalë nga rruga, mjeti përfundoi në një kanal, ndërsa është shkatërruar thuajse e gjitha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *