Një 50-vjeçar humbi jetën mëngjesin e kësaj të hënë në Elbasan. Një kamion përplasi Gezim Keçin qe udhëtonte me biçiklete.

 

Mësohet se ngjarja ndodhi rreth orës 07:45 tek kryqëzimi i Cërrikut. Dyshohet se 50-vjeçari i preu rrugën kamionit, çka ka sjellë dhe përplasjen fatale.

 

Megjithëse, u transportua në spitalin e Elbasanit për ndihmën mjekësore Keçi nuk mundi tu mbijetonte plagëve te marra. Drejtuesi i kamionit u shoqërua në komisariatin e policisë për të sqaruar rrethanat e aksidentit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *