Subscribe

Policia ka arrestuar për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor, Mariglen Skënderaj, drejtuesi i automjetit që u përfshi në aksidentin e Levanit mbrëmjen e të enjtes.

 

Nga aksidenti mbetën të vdekur tre persona ndërsa u plagosën tre të tjerë.

 

Tre personat që humbën jetën ishin pjestarë të të njëjtës familje, përkatësisht Sokrat Lelaj, gruaja e tij Fatbardha Lelaj dhe vjehrra Bylyre Salaj.

 

Ndersa ne mjetin tjeter Skënderaj udhëtonte me bashkëshorten dhe vajzën e tij të mitur që fatmirësisht shpëtuan me lëndime të lehta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *