Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fushë Krujë-Laç, ku si pasojë ka humbur jetën 46-vjeçari me iniciale A.S.

Nga përplasja kanë mbetur të palgosur rëndë edhe D. S., 64 vjeçe dhe P. S., 68 vjeçe, banuese në Pukë.

Ndërkohë, në pranga kanë rënë shtetasit D. S., 40 vjeç, banues në Krujë dhe B. M., 52 vjeç, banues në Has, pasi shtetasi D. S., duke drejtuar mjetin tip “Toyota” është përplasur me mjetin tip “Ford”, ku ndodhej viktima dhe dy të plagosurat, e më pas edhe me mjetin tip “Audi”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *