Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e kësaj të marte në kryqëzimin e Mamurrasit.

 

Policia njoftoi se një motoçikletë u përplas me një mjet tjetër dhe për pasojë humbi jetën drejtuesi i motoçikletës.

 

Shoferi i mjetit tjetër u shoqërua në komisariat për t’u pyetur për ngjarjen.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *