Një aksident u shënua pasditen e kësaj të premteje në Vlorë, në afërsi të Novoselës.

 

Mësohet se në aksident u përfshinë dy makina. Si pasojë, mbeti i plagosur lehtë një prej shoferëve.

 

Shkak për përplasjen dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e një prej shoferëve.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *