Kryen manovër të gabuar dhe përplaset me nje mjet tjetër dhe me pas largohet nga vendi i ngjarjes.

 

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e fshatit Vashtemi, kur mjeti tip “Benz” i cili po përpiqej të futej brenda fshatit Vashtemi është përplasur nga një mjet tjetër, i cili është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

 

Për fatin e mirë nga përplasja e mjeteve nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

 

Policia është në kërkim për mjetin që është larguar nga vendi i ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *