69-vjeçari Albert Zade ka mbetur i vdekur pas një aksidenti automobilistik në Tiranë.

 

 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Tre Dëshmorët’ teksa i moshuari u përplas nga automjeti që drejtohej nga shtetasi Laurent Lavdaraku.

 

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 09.02.2023, rreth orës 18:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”, shtetasi L. L., 31 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin A. Z., 69 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *