Një 35-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik mbrëmjen e kësaj të mërkure.

 

 

Ngjarja ka ndodhur përgjatë aksit dytësor “Plepa-Golem”, ndërsa nuk bëhet ende me dije identiteti i viktimës.

 

 

Durrës/Informacion paraprak

 

Rreth orës 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *