Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në kryeqytet, para Ministrisë së Drejtësisë.

 

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, duke rrezikuar jetën e kalimtarëve.

 

Nuk dihen shkaqet. Ndërkohë, Polica nuk ka dalë me një njoftim zyrtar, për të informuar nëse nga ky aksident kanë mbetur persona të plagosur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *