Një  aksident  ka ndodhur këtë mbrëmje të së martës në  Lungomare, pasi janë përplasur një makinë tip ‘Mercedes Benz’ që drejtohej nga mjë femër dhe një motoçikletë .

Mësohet se  si pasojë e përplasjes është plagosur drejtuesi i motoçikletës , I cili për shkak të dëmtimeve të konsiderueshme u  dërguaa menjëherë në spitalin e Vlorës për të marrë ndihmën mjekësore.

Mësohet se gjendja e tij është e stabilizuar, ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *