Aksident në aksin rrugor Lezhë- Rrilë!

 

Një automjet është përplasur me një ciklomotorr në afërsi të një karburanti. Drjetuesi i ciklomotorrit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në spitalin rajonal të Lezhës.

 

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes duke kryer hetime për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *