Një aksident ka ndodhur këtë të martë në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

 

Në afërsi të Cakranit, një automjet ‘Hondai’ ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar i përmbysur në rrugë.

 

Burime bëjnë me dije se ka persona të lënduar.

 

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur grupi hetimor për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Rradhë të gjata automjetesh janë krijuar në këtë aks si pasojë e kësaj përplasje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.