Katër persona kanë ngelur të plagosur pas  një aksidenti që ka ndodhur këtë të shtunë në Elbasan.

 

Informacionet paraprake bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit të Elbasanit dhe 4 të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë që njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

 

Akoma nuk diheta asnjë informacion në lidhje me identitetin dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *