Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Durrës.

 

Policia bën me dije se një mjet me drejtues A.H., ka përplasur një 75-vjeçar.  Mësohet se i moshuari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve,   jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.