Një person ka humbur jetën pasditen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë.

 

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Shkoder në afërsi të Balldrenit, ku nje automjet ka perplasur nje motor, si pasojë ka humbur jetën drejtuesi.

 

Ndërkohë akoma nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e aksidentit dhe identitetin  e viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.