Një aksident ka ndodhur në aksin Fier-Vlorë pasditen e kësaj mërkure.

 

Policia ka njoftuar se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

 

Si pasojë ka mbetur I lënduar drejtuesi I mjetit, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

 

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 29.06.2022, rreth orës 18:00, në autostradën Vlorë-Fier, në afërsi të fshatit Bishan, shtetasi A. T., duke drejtuar automjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka mbetur i dëmtuar lehtë dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.