Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e kësaj të premteje, në unazën e qytetit të Elbasanit. Një 20-vjeçar ka aksidentuar një të moshuar. 74-vjeçari raportohet se ishte këmbësor dhe ka humbur jetën gjatë transportimit me ambulancë, në spital.

 

Shtetasi A. M. u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedural. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *