Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Kurjan të Roskovecit.

 

Paraprakisht mësohet se një makinë është përplasur me një motorr.

 

Si pasojë e këtij aksidenti, ka humbur jetën drejtuesi i motorri.

 

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa deri tani nuk bëhen i ditur identiteti i viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *