Një aksident i trefishtë rrugor u shënua paraditen e kësaj të premteje në Fier. Ngjarja ndodhi pranë Drejtorisë së Patentave në hyrje të qytetit, ku tre makina tip “Benz” u përplasën mes tyre.

 

Shkak u bë shpejtësia e lartë e njërit prej automjeteve, i cili fillimisht goditi një nga makinat që po dilte nga parkimi, e më pas edhe mjetin tjetër.

 

Nga goditja u fortë u shënuan vetëm dëme materiale, ndërsa u rrëzua dhe një shtyllë ndriçimi.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.