Subscribe

Nje aksident i rende eshte shenuar mesditen e kesaj te enjte ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder.

Vizion Plus ben te ditur se aksidenti ka ndodhur ne fshatin Piraj te Lezhes.

Dy automjete jane perplasur me njera-tjetren duke shkaktuar vdekjen e nje shtetasi.

Ende nuk jane te qarta shkaqet e aksidentit dhe emri i viktimes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *