Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e kesaj te premteje tek kryqezimi pranë Bixhistenit në hyrje të qytetit Shkodër.

Në këtë aksident janë përfshirë një autoveturë dhe një kamion.

Nga informacionet paraprake nuk bëhet fjalë për viktima por vetëm të lënduar.

Nërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *