Autori dhe moderatori i spektaklit “Al Pazar” në Vizion Plus, Agron Llakaj ka zgjedhur ta urojë publikisht bashkëshorten e tij me rastin e datëlindjes.

 

Agron Llakaj shkruan se ditëlindja e bashkëshortes Konstandina në 1 dhjetor është kartolina më e bukur për të në nisje të muajit.

 

“Dhjetori eshte i vetmi muaj ku une nuk zgjedh kartoline urimi si ne cdo muaj tjeter, sepse ditelindja jote na sjell Dhjetorin…dhe besoj je kartolina me e bukur ne mua.

Ditelindja jote Kostandina fillon nje muaj te festave dhe gezimit…,te dritave dhe ngjyrave..Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Ditelindje te gezuar edhe ne 100 vjet! Pacim mal, pasurine me te madhe qe Zoti na ka fal…,Shendetin, dashurine dhe miresine!

Nje Muaj te mbare per te gjithe nga ne te dy!”- shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *